+48 739 199 006
ul. Gdańska 4A/B4, 87-100 Toruń
0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.

Strona główna » Audyt regulaminu

Audyt regulaminu

Zleć nam audyt - wypełnij formularz

Bezpłatny audyt
Twojego regulaminu

Posiadasz regulamin portalu, e-sklepu? Nie wiesz, czy jest dostosowany do nowych regulacji prawnych? Nie martw się, my sprawdzimy to za Ciebie!

Co otrzymasz?

- informację, czy regulamin wymaga aktualizacji,
- fragment raportu obejmujący trzy pierwsze wnioski z analizy Twojego regulaminu.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ciesielski z siedzibą przy ul. Gdańska 4A lok. B4 (87-100 Toruń), wpisana do CEiDG pod numerem NIP: 7393518825

  Do kontaktu z administratorem danych służy adres e-mail: kancelaria@kancelaria-ciesielski.pl

  Polityka prywatności

  • The First

   Wsparcie prawne niezwykle ułatwiło nam współpracę biznesową z partnerami. Teraz mogę się skupić wyłącznie na rozwoju firmy.

  • Esclusiva.pl

   Prawnicy z Pewnyregulamin.pl pomogli nam kompleksowo. Stworzyli od podstaw wszystkie dokumenty wymagane przez RODO. Dodatkowo nie musimy martwić się o to, czy Regulaminy, Polityka Prywatności i inne wymagane ustawowo dokumenty, są zgodne z ciągle zmieniającymi się przepisami. Regulaminy są bowiem aktualizowane i uwzględniają wprowadzane zmiany. Polecamy skorzystanie z pomocy od Pewnyregulamin.pl

  O nas

  PEWNYREGULAMIN.PL został stworzony przez Kancelarię Radcy Prawnego Marcina Ciesielskiego Radcę prawnego, który prawną obsługą e-przedsiębiorców zajmuje się nieprzerwanie od 2014r.

  Mamy doświadczenie w obsłudze między innymi sklepów internetowych, platform sprzedażowych, portali tematycznych, podmiotów świadczące usługi SaaS.

  Przeczytaj Regulamin oraz Politykę prywatności naszego serwisu.

  Kontakt

  ul. Gdańska 4A/B4, 87-100 Toruń
  +48 739 199 006biuro@pewnyregulamin.pl
  © 2024 Pewny Regulamin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie The First